Tuna – Krejt mu kane perzi

35Stream & Download:

Music: Darko Dimitrov
Lyrics: Aida Baraku
Produced & arranged: Darko Dimitrov

Concept & art directing: Astrit Ismaili
Video: Imagine Films
MUA & Hair: Sellma & Kaci

KREJT M’U KANË PËRZI

Do viroza
nëpër botë tuj kalu
Do viroza
pse më kapin vetëm mu

A je ai që kryevepra kemi bo
a je ai që me sy sun pe shoh

Krejt m’u kanë përzi
urrejtje e dashni
Krejt m’u kanë përzi
e kurgo s’kom pi

Krejt m’u kanë përzi
me urrejtje me dashni
Krejt m’u kanë përzi
e kurgo s’kom pi

A viroza
a u deshtëm pa kontrroll
A viroza
a me hile ma ki bo

A je ai që pata me t’duartrokitë ty
a je ai që po du me e pështy

Nguồn: https://gommap.org/

Xem thêm bài viết khác: https://gommap.org/category/bong-da/

35 Comments
 1. Soni Sovrana says

  Super song 🥰

 2. Eda Ibraimi says

  Amazing ❤️❤️

 3. Kiki says

  Underrated

 4. Ersida Docaj says

  Shune pak views ka kjo kenge per aq e bukur sa eshte bravo Tunaaaaa artiste shume e talentuar 🤗🤗🤗

 5. Bill Clinton says

  shyqyr ka mledh men pak amin

 6. juanakida says

  0:24 bubiii naa bubii

 7. Une Jam Ai Qe Jam says

  #BRAVO #TUNA #DIVA 🔥🔥🔥🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 8. Dritan Rustja says

  Na e knaqe shpirtin👌👏!

 9. Antigone Biljbilji says

  Shkelqyeshme

 10. Dani K says

  Cfar kuptimi ka fjala “viroza”?

 11. Dani K says

  Nr 1 je Tuna.

 12. Tony Alb says

  Bash Dhip je bre tuna !
  Me ty njo 10 thmij !
  Veq ato far pantolla t'lkures qe i ke vesh
  veq edhe thika po te mungon
  se bash si Kasap po dukesh
  hahahahaha

 13. Andrra Mustafa says

  Valla konga ma e mire qikjo eshe me yll limanin se pot knaq like 1000 here e kom ngu qito dyja

 14. Anita Limani says

  Qudi kanget me Vlere te vertet skan aq klikime e kenget per femije kto Rina e Tayna skane te njehura klikimet e tyre !!!

 15. Lor Ke says

  Dieser Unterton von ihr fast am Ende Hammer.

 16. Erudita Eron says

  shumë bukur

 17. Lule Sharri says

  Tuna Tuna Tuna 🌟🌟🌟🌟🌟 vetem Tuna me Album. 🌟🌟🌟🌟🌟

 18. 💋o zemer ti te jep force me jetu kete jete❤️
  kendo o te kendofte shpirti ty o drite☺️☺️
  ❤️⭐️❤️⭐️🙏💋🙏⭐️❤️⭐️❤️

 19. Tony Coolman says

  What

 20. kadir sulejmani says

  Tlumt tunaaaaaaaaa

 21. Andrra Mustafa says

  Tunaaaaaaaaaaaaaa tuna tuna tuna jeeeeeeeeeeee te duaaaaaaaa!

 22. LuanPlanet says

  Mka hi Zemer qenkjo Kang

 23. Erza Sylejmani says

  Kështu vazho Altuna👏👏

 24. Zade Muja says

  bravo Tuna❤❤

 25. Bardhi Mrika says

  😘😘❤❤💖💖💋💋👏👏👏👏

 26. Suela Gashi says

  Ndryshim i ri dhe ma e sukseshme ❤

 27. Mimi A says

  Keshtu mos u ndal kur

 28. teuta limani teuta limani says

  tuna 💋💋

 29. Betim Alili says

  🎷🎻

 30. Arjeta Hasani says

  Pse nuk po qt ma shumë këng të reja

 31. Albulena Mamuti says

  E tash po mundemi ta degjojme Tunen….stil i ri, veshje elegante, vallzim i bukur brenda kornizave, tekstet me kuptim qe ja vlen me i ndegju!
  Duhet ta kuptojne artistet se eshte talenti ai qe i ban te vecante te publiku e joo veshjet (zhveshjet ne fakt) dhe kercimet si striptizere!!!! Po e potencoj se po flas per publikun i cili deshiron te degjoje muziken si ART e jo si film porn…!!!

 32. Mentor Gashi says

  Shum deshtim breeeee

 33. Nina TheQueen says

  O zot teper e mire

 34. Vjola Danaj says

  Shummm najs

 35. Pink Queen says

  Tuna ♥️ je ma e mira e Botes🌍

Leave A Reply

Your email address will not be published.