Noizy – Ke Ngju Per Mu (Prod. by Rvssian)

37BEAT BY RVSSIAN (VIRGINITY – VYBZ KARTEL)
(Rvssianhcr Instagram & twitter)

Instagram:
Lyrics by : Noizy
Mix/Master by : A-Boom
Mixtape : The Hardest In The Market
OTR RECORDS 2014
Facebook :

Nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen,
Po du me t’hanger – deri sa ta hupsh vedijen,
Ke ni per mu – n’shtrat jam I sukses’shem,
Dhe Kur t’shoh ty bohem hala ma I etshem,

N’syt e tu n’syt e tu e shoh gjith vjeshten,
Dangerous eyes dangerous jeten,
Ja nis tu qesh Kur vazhdon me u desh,
Se krejt jam habit Edhe goja mu ka mek,

Like Linjat e trupit Si kola,
Jam lidh per rreth saj sikur t’jem anakonda,
Nope nah nuk ka shpetim,
Une jam gjahtar dhe ti – ushqimi Im,

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin, ole
Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin,

Chorus:
We go get em go em – we be riding together forever what ever the weather,

Shoqet krejt e din ku je kur ju thu qe jam me njonin,
Smund tju flasesh n’telefon sepse un tkam ardh shum afer,
I rrshqethet trupi se her ja preki qafen,
Ty te du gjith jeten dhe jo vec me kalu naten,

Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale,
Nese ki besim n’zot besom se kto jan fjal rreale,
thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht,
Me t’then drejten jam zhgenjy pak qe besova do,

Por Kjo zdo t’thot skam n’djenja biles kam ma shum se tjeret,
Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era,
Jan ndjenjat e Mia t’perzira me emocione,
Kur m’kujtohen do momente mkujtohen pozicione,

Chorus:
We go get em go em – we be riding together forever what ever the weather,

Outro
Jena vec na – dhe tjer nuk Ka,
Me t’thon drejten as zdu ti njoh,
Se kur te kam Ty – kam Gjithcka,
Ti je bota qe me rrethon,

Nguồn: https://gommap.org/

Xem thêm bài viết khác: https://gommap.org/category/bong-da/

37 Comments
 1. Artan Cani says

  25/12/2019 ✌️

 2. Mario Meta says

  nese dukesh kaq e mir imagjino qysh e ki shijen 😍♥️

 3. FF_ Cocaina says

  Like kush e degjon akoma 🤗

 4. Luis driza says

  Eeeyyy rvssian 😍

 5. Manos Louzi says

  <3 Edhe njo vit akoma <3 <3 GËZUAR <3 <3

 6. dexisツ says

  Dhjetor 2019😘

 7. Thomas Panto says

  A sarcoma nti key 😍😍😍

 8. Mateo Kurti says

  Noizy reperi me i mire dhe dashur

 9. Indrit 🥰

 10. Tahir Shehu says

  🔥🇦🇱2019 / 2020 🔥🇦🇱⬇️⬇️⬇️⬇️

 11. Vasi Tafa says

  shum mire noizy

 12. DERSIM62 FRANKFURT 431 says

  2019!

 13. orgito Rakipi says

  Bravo noizy shum bukur musika

 14. Leon Gajtani says

  😍

 15. Dhimitri Komata says

  2019

 16. nabil Boy says

  احبك كتيرا ❤❤❤❤

 17. Arsi arsi says

  ❤❤

 18. Silvana Shtraza says

  27/10 /2019

 19. Jurgen Salimusaj says

  💚❤️

 20. Labinot Avdiu says

  hahah tash edhe t'huajt pe kupjojn noizy-in -> https://www.youtube.com/watch?v=CeBW0S5njiI

 21. Muniidoll says

  Albanian wy u using vybz large instrumental to the song ‘virginity’ cop right bastard

 22. Feli Nika says

  I need it on spotify!

 23. DardI says

  Jo 2019 po 2030 ka mu ngu kjo 🔥

 24. Fidon Tafaj says

  Otr

 25. Xon Ramazon says

  2019

 26. Albanian Xx says

  28/9/2019🥰

 27. SeeBloxFun says

  vybz kartel for life ehh ? sju ndave xhamajkanve noyzi hhhh dancehall for life….respect to u bro

 28. Caliba Carlito says

  Very Nice Vallah 💪🏼

 29. Qesh Me Lot says

  who listening in september 2019

 30. Lisa Aliu says

  2019???? 😶

 31. Anjeza Kacani says

  Je ma i miri

 32. D. Mysliu says

  Gusht 2019 ! ❤

 33. Thebest InEurope says

  Nje dedikim Kaq i bukur per nje vajze 😍

 34. pablo diablo says

  2019 like nqs e degjon ❤🔥

 35. k&f bff says

  2019?

 36. Thebest InEurope says

  E ka myt beatin

 37. MrDragonFive says

  Ta hongsha torten e Migrosit

Leave A Reply

Your email address will not be published.