46 Comments
 1. Ylli Germenji says

  Je si Yll…..jeta vazhdon, ndoshta dhe me e bukur, Moza mos ji pishman……femra si ty jane te rralla

 2. Rromir Meni says

  Like kush menon që Moza osht super pjeshk

 3. Erdi Erdi says

  😢😢😢

 4. Rasim Ramaj says

  o nuk ki faj ti oj MIMOZA SHKODRA se yll je ti veq perpara e respekte se e ki perkrajne gjithmon se si loqk je te ka hije veni ku kendon ti se veq e kalle krejt me stilin qe e ke .

 5. ARJETA MEMAJ says

  Kenga super

 6. Fadil Bahtiri says

  Kjo bote veq tregti 👌

 7. Suida Troka says

  Mos u pajto me seldin

 8. Armando Rexha says

  😥😍

 9. El Benard says

  22 Nentor kush e degjon akoma ❤ ❤

 10. Sergej Dolla says

  Sa mendoni qe mimoza esht e mir ne ze per muzik por edhe bukur shume

 11. Alex Son says

  Femra me e Bukur je ski ti fajjj Me djal te Gabuar u Kakove ti ke Yll Yll ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️😘😘👏👏🇸🇪🇦🇱🇦🇱

 12. Ad Matmuja says

  Je perfekte mimoza 👑👑

 13. Klea Tola says

  Bravo Mimoza je kengetarja ime e preferuar nga stili I muzikes♡♡♡♡.Suksese e dashur♥♥♥♥♥

 14. Za Istinu Protiv Lji says

  😘💐👍

 15. Kristi Robi says

  SEKS

 16. Fakete Kuci says

  Sa keq qe fajtori eshte te shumten i apo e sincerta….kjo bote eshte plot gabime.. super keng

 17. MusicCharts TV says

  🔥 Mimoza Shkodra – Mu ma le fajin [2018]
  🔥 LYRICS+VIDEO : https://myvotez.de/lyrics/mimoza-shkodra-mu-ma-le-fajin/

  ❤️ 4.400 LYRICS+VIDEOS

 18. Arton Bujoni says

  Aj djali isht si debil.mimoza esht me ebukur se aj.debili

 19. Bekim Uka says

  Hudumi…e ka fajin

 20. ADENISA DENISA says

  Si gjithmon ne femrat e mbajme fajin patem spatem faj ne 😭😭

 21. mariglen mariglen says

  ppo nukdi ku ka

 22. Shpresa Berisha says

  Mua ma lae fajin …❤🕊

 23. Vanessa Vanessa says

  😎✌️❤️❤️❤️

 24. ciber cafe says

  any one tell me the kind of this lunguage 🤔???

 25. Artur Dark says

  Beibi👑NK75💘

 26. Fatma Syjeshilja says

  💗💗💗

 27. denis jani says

  Fuck you bitch

 28. Besart Peca says

  Ha se ka tjer boll nje muaj zgjat dhimbja dhe harrohet

 29. zoki josifov says

  shume e bukur kenga edhe mimoza

 30. Αlketa Bucuku says

  Maskarenj meshkujt shqiptare😒😒😒😒😥

 31. Janina says

  Superr 💖💖💖

 32. Myjoke 11 says

  Ndarja dhembe shume por jeta vazhdon

 33. Fari Sulejmani says

  Faji jetim eshte njerzit normal ndahen skan ku me shpreh vuajtjen kurse kengtart ne muzik . Jan nda mbreta profeta su be nemi ajt se gjen tjetrin haron kalumen

 34. Arbenita Nita says

  Kjo duket e sinqert aj ka Lujt me te sepse seldi ka ment e fmive por esht edhe sherragji deri sa Luan me dike sepse ka dhe asi qe jan Fmi sherragji qe duan veq sa mu ba te njofshem me LLoj metoda e nket rast e ka mar mimozen se aj duket qe nfytyr akoma Fmi por Fmi interesgji me sherr mbrapa po nejse ski qa ban ka edhe ksi Njerz

 35. aurel shati says

  Artistja me zerin me me te bukur dhe me me stil.
  Thjeshtesia e ben te bukur kete femer.
  Bravo Mimoza

 36. Fadil gisi Ganaj says

  Tlmut goja mimoza shumm bukur si shdo her 🎤🎤🎤💪💪💪🌟🌟🌟🌹🌹🌹😉

 37. Met Duka says

  Tja man soll ja net glauben das andere genauso denken wie wir..!!

 38. v cc says

  😘🌹😘🌹😘🌹😘

 39. zonje kabello says

  Mu ma le fajin……

 40. seventy seven 77 says

  Sempre più bella 😋

 41. Esma Kryemadhi says

  Ooo ylll bote je ti Mimoza Shkodra ❤💥💥💥💥💥🌎🙏🙏

 42. korce Paola says

  E adhuroj kte kenge ❤❤❤❤

 43. L3o fat says
 44. Kreshnik Guzna says

  O yll. Çe vret mendjen per ate legenin

 45. Eljona Mija says

  O yll mimoza

 46. Tauland Lushnjani says

  Mimoza te lumte bravo keshtu vazhdo

Leave A Reply

Your email address will not be published.